بررسی آفات و بيماري هاي گياهي

مطالب دیگر:
📚آلیاژ های AL-Li (آلمینیوم و لیتیوم)📚طراحی سایت شرکت تک تراز تدبیر📚بررسی حساسیت کانتراست با افزایش سن در بیماران مراجعه کننده به کلینیک بینائی سنجی📚بلوتوث blue tooth📚مکانیزه سیستم اعزام دانشجو به استرالیا📚ویندوز 2003 سرور📚رشته کامپیوتر: مرکز داده Data Center📚تحقیق درباره ورزش ها و بازی ها و سرگرمی ها📚بررسی نقش رسانه‌های جمعی (با تاکید بر تلویزیون) در الگوپذیری و رفتار کودکان📚تحقیق در مورد بیماری زردی📚گریز از سزارین و زایمان بی درد📚ویژگی های نوزاد سالم📚مقاله درباب خلاقیت و واژه پردازی در شعر📚دوره های قاعدگی غیر طبیعی Abnormal Menstrmal Periods📚قرص های چربی سوز چگونه باعث کاهش وزن می شوند؟📚وضعیت دوران بارداری در زنان روزه دار و غیر روزه دار📚مقاله از زبان مادری تا زبان بین المللی📚ناتوانی های افتراقی (اختلال در خواندن)📚ضعف در تفكر ، حل مساله (اختلال در ریاضیات)📚بررسی اختلالات یادگیری (گروه بندی، سبب شناسی، راهبردها وروش های آموزش و توانبخشی)📚اختلال نقص در توجه (آموزش حروف)📚اختلال در هجی كردن (وارونه و قرینه نویسی)📚اختلال در خواندن (بیان شفاهی ، بیانی)📚ناتوانی های بیان نوشتاری (اختلال در جمله نویسی و انشاء)📚نقش دانشگاهها در جهان در حال تحول ( چالشها و فرصتها )
لکه برگي,بيماري هاي گياهي,بررسی آفات و بيماري هاي گياهي|31024010|dzn
مشخصات فایل مورد نظر در مورد بررسی آفات و بيماري هاي گياهي آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود فایل کامل
در قالب فایل word و متشکل از 29 صفحه قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

بخشی از محتوای فایل دانلودی ::
سوختگي ريزوکتونيايي - Rhizoctonia blight علائم بيماري در کولتيوارهاي مختلف سرخس با توجه به وضعيت خاص شاخ و برگ با قدري اختلاف تقريباً شبيه به يکديگر مي باشند. بر روي سرخس پاي خرگوشي لکه هاي سياهي بر روي برگهاي نقاط مختلف بوته ايجاد مي شود در سرخس اسپارگوس بيماري بيشتر باعث خشک شدن برگهاي نيمه پايين بوته شده و در سرخس بوستون باعث سوختگي برگچه هاي روي رگبرگ اصلي و ريزش آنها مي شود.
سميت ناشي از نيتروژن Nitrogen toxicity مصرف بيش از اندازه کودهاي ازته (نيتراته) باعث ايجاد يک نوع سميت در سرخس شده که بيشتر به صورت بد شکل شدن برگها و ايجاد پارگي هايي در آنها بروز مي نمايد. برگها در اين حالت رشد طبيعي نداشته و حتي رشد کمتري هم از برگهاي داراي کمبود نيتروژن از خود نشان خواهند داد. لکه برگي در اثر باکتري پسودوموناس - Psedomonas leaf spot علائم بيماري در سرخس Pteris cretica شامل لکه هاي نامنظم قرمز متمايل به قهوه اي و در سرخس لانه پرنده (Asplenium nidus) علائم سوختگي نسبتاً شديدي بر روي برگها نمايان مي شود که شدت اين سوختگي غالباً در يک طرف پهنک برگ بيشتر از طرف ديگر آن است. در گونه Platycruium bifurcatum لکه هاي سخت با سطحي ناصاف و به رنگ قهوه اي به صورت دايره اي شکل بر روي برگها ايجاد مي شود.
لکه برگي در اثر قارچ ميروتيسيوم Myrothecium leaf spot لکه هايي به رنگ خاکستري متمايل به سياه و به شکل و اندازه هاي متفاوت بر روي قسمتهاي مختلف تشکيل مي شود. بر روي نقاط آلوده برگ پس از مدتي اندامهاي بارده غيرجنسي قارچ (اسپوردوکيوم) تشکيل شده که با پراکنش اسپورهاي حاصل باعث آلودگي مجدد برگها مي شوند.