بررسی افات جونده و ابزار های جدید مدیریت انها

مطالب دیگر:
📜مبانی نظری و پیشینه مدیریت ارتباط با مشتری📜مبدل ac dc سه فاز📜سیکلوکانورتر سه فاز📜مبدل ac ac سه فاز📜مبانی نظری و پیشینه مدیریت استعداد و تعهد سازمانی📜مبانی نظری و پیشینه مدیریت دانش و اثربخشی سازمانی📜مبانی نظری و پیشینه مدیریت دانش و توسعه محصول جدید📜مبانی نظری و پیشینه مدیریت کیفیت جامع (TQM)📜مبانی نظری و پیشینه مدیریت یکپارچه شهری📜مبانی نظری و پیشینه مدیریت دانش و عملكرد كاركنان📜مبانی نظری و پیشینه مدیریت كیفیت جامع و رضایت مشتری📜مبانی نظری و پیشینه مدیریت كیفیت فراگیر و عملكرد مالی📜عکسهای فتو استاک زیارت برای پوستر مذهبی📜مبانی نظری و پیشینه مزیت رقابتی و مدیریت ارتباط با مشتری در نظام بانكی ایران📜مبانی نظری و پیشینه مسئولیت اجتماعی شرکت و اشتیاق شغلی کارکنان📜مبانی نظری و پیشینه مشوق های صادراتی دولت و عملکرد صادراتی شرکت ها📜مبانی نظری و پیشینه معنویت در محیط کار و سرمایه اجتماعی📜مبانی نظری و پیشینه موانع اجرای سیستم حسابداری منابع انسانی📜آزمون بنتون📜مبانی نظری و پیشینه هوش اجتماعی و کیفیت خدمات📜مبانی نظری و پیشینه هوش فرهنگی و رفتار شهروندی سازمانی📜مبانی نظری و پیشینه هوش فرهنگی و عملکرد کارکنان📜مبانی نظری و پیشینه هوش معنوی و رفتار شهروندی سازمانی📜مبانی نظری و پیشینه هوش هیجانی و عملکرد شغلی📜مبانی نظری و پیشینه هوش هیجانی و رفتار شهروندی سازمانی
مديريت ,افات جونده|31023992|dzn
مشخصات فایل مورد نظر در مورد بررسی افات جونده و ابزار های جدید مدیریت انها آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود فایل کامل
در قالب فایل word و متشکل از 7 صفحه قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

بخشی از محتوای فایل دانلودی ::
مقدمه: اين بستة نرم افزاري جديد شرايط مناسبي را براي مديريت و رديابي بهتر جونده در مزرعه فراهم مي كند. پژوهشگران CSIRO ديسك فشرده اي (CD ) را كه كاربر پسند مي باشد و Mouser خوانده مي شود را طراحي كرده اند. در اين نرم افزار تصاوير ويدئويي، عكس ، نمودار و مطالبي دربارة روش هاي كنترل و رديابي جونده گنجانده شده است. نويسنده در اين نوشته خاطر نشان مي كند آفت جونده دائما در حاشية مزارع شرق استراليا ديده مي شود. با اين وجود سيستم هاي زراعت سنتي در طي 10 سال گذشته با افزايش بازده محصول و كاشت انواع متنوعي از محصولات و برداشت كاهبن ها و حفر چاله در اطراف مزارع تغيير كرده است. اين عوامل، شرايط مطلوبي را براي جونده از طريق دسترسي به غذاي با كيفيت بالا براي زماني طولاني فراهم مي كند و موجب توزيع كمتر جونده و لانه هاي آنها به مزارع پيراموني مي شود. البته محققين معتقدند در اين شرايط نيز احتمال طغيان جونده وجود دارد.